KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13418201
nr 1341 8201
Ingvar Andersson
(f. 1947), Sverige
Akvarell, Ingvar Andersson. Signerad, daterad 1986,25x35 cm
Ingvar Andersson, svensk konstnär född 1947.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 18:35:50
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr